Dienoraštis

Reikia patarimo dėl gobtuvo

600

Sveikutės vėlejėlės, labai reikia patarimo. Gal kas yra gaminę gobtuvą - šaliką? Jei taip, gal galėtumėte pasidalinti, kokios formos buvo šablonas ir kokio storumo klojote patį gaminį? Seniai noriu ..  Daugiau..

5100

Uffff... pliaupianti prakaitu, apsitaškiusi muiluotu vandeniu,  putotais akiniais ir visiškai išmirkusiomis rankomis, susiraukšlėjusiomis nuo trynimo, galiu nuoširdžiai pasakyti - nors pagal dabartinę..  Daugiau..

530

Sveikos visos veltinio maniakės :) Dar liko vietų Sharit Vd Meer tunikos vėlimo kursuose Šiauliuose gegužės 18 dieną. Visos norinčios prašome registruotis  FB puslapyje, kur yra ir daugiau informaci..  Daugiau..

010

Konkursas knygutei laimėti. Žinau, kad ponas Apsivelęs pyksta už tokius įrašus, bet galimybę norintiems turėti ežiuko knygutę noriu suteikti ir mažai sėdintiems FB. Paskaitykite mano blogą ir paband..  Daugiau..

320

Netyčia užtaikiau ant senos bjaurios temos, ir turiu šį tą gražaus parodyti. Puikus pavyzdys tinklarašytje,kurio nuorodos apsivelęs galvą ežys negeba įdėti :) Prašau paskaityti eziukstis.blogspot.com  Daugiau..

650

Šiaip paprastai nebaigtų darbų nemėgstu rodyti, bet kartais gal ir neblogai atsipalaiduoti ir pajuokauti. Štai ir turiu nemažą voratinklį iš maišytos vilnos, šilko, plonyčių moherinių siūliukų, kuris ..  Daugiau..

510

Sveikos vėlėjos, Žinau, kad yra naudojančių šlifuoklį pagalbai vėlime. Dar kartais vadina vėlimo mašinėlė, bet  tai klaidinantis pavadinimas, nes staklės yra kas kita.  Pasidalinkite patirtimi, ar p..  Daugiau..